hm. Agnieszka Rytel – wiceprzewodnicząca RPM Ręka Metody

Podejmuję wyzwania, nawet ich szukam. Nie lubię siedzieć w miejscu, bo działanie mnie nakręca, jest tylko jeden warunek, musi być ono celowe.

HARCERSKO

Byłam drużynową harcerską, z-cą komendanta szczepu, dwukrotnie namiestniczką, jestem członkinią ZKK, członkinią CHSI, szefową komisji RN ds. wsparcia drużynowych i członkinią Harcerskiego Klubu Wspinaczkowego.

Jednak największe doświadczenie zdobyłam podczas 8 lat prowadzenia Hufca Łódź-Polesie. Dużego miejskiego hufca, który oddawałam ze stanem ponad 900 harcerzy, ok. 50 drużyn, 8 szczepów, 5 namiestnictw, zespołów programowych, specjalnościowych i organizacyjnych.

 

ZAWODOWO

Z wykształcenia i doświadczenia jestem historyczką, redaktorką, dziennikarką, choć życie pozwoliło mi zdobyć również doświadczenia w kilku innych dziedzinach. Dziś prowadzę własną firmę, która pozwala mi łączyć swoje dokonania w harcerstwie oraz pasję do lin i gór, z możliwością zarobkowania.

 

PRYWATNIE

Moim największym marzeniem jest, by mój syn chciał kiedyś jeździć ze mną w góry, a może nawet się wspinać. Mogłabym przekazać mu największe swoje pasje i pokazać jak ważny jest ciągły rozwój i obcowanie z przyrodą. Oboje z mężem staramy się go uczyć, że fajnie jest robić to co się lubi.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now