zespół

Połączyło nas wspólne marzenie o dobrym harcerstwie. Część z nas wspólnie pełni służbę instruktorską od lat ale też wspólnie nasze drogi skrzyżowały się podczas ostatniego Zjazdu ZHP, kiedy to podjęliśmy wspólne wyzwanie realizowania marzeń o dobrym harcerstwie, będąc w gotowości do podjąć służbę jako zespół Głównej Kwatery. Wspólne wypracowywanie celów, programu, koncepcji działania - tak nas połączyło, że postanowiliśmy zawiązać Krąg Instruktorski, który będzie wspierał rozwój jakościowy harcerstwa.

To ważne by zebrać i połączyć w jednym kręgu ludzi odważnie podejmujących wyzwania, potrafiących konstruktywnie podejść do problemu, otwartych na innych. Ludzi o różnym światopoglądzie ale z dużym przywiązaniem do harcerstwa, z poczuciem służby. I choć na co dzień pełnimy służbę w różnych miejscach na mapie Polski - to w Kręgu i Ruchu Programowo - Metodycznym "Ręka Metody" wciąż widzimy misję zmieniania harcerstwa na lepsze.

hm. Jola Kreczmańska

Chorągiew Stołeczna ZHP

Harcerstwo jest tyle warte na ile kształtuje młodego człowieka do dorosłości opartej na wartościach, odpowiedzialności nie tylko za siebie, do bycia szczęśliwym i pożytecznym. Trudno przecenić siłę dobrego harcerstwa. Warto się zaangażować w jego wzmacnianie.

hm. Dorota Całka

Chorągiew Stołeczna ZHP

Harcerstwo jest dla mnie ciągłą motywacją do pracy nad sobą. Inspiracją odkrywania, poszukiwania, bycia z drugim człowiekiem. Dziś wspólne obozowanie cieszy mnie tak samo jak 30 lat temu.

hm. Jarosław Janas

Chorągiew Stołeczna ZHP

Moje życie ukształtowało harcerstwo – przyjaźnie i sposób działania wyniosłem właśnie z ruchu.

phm. Zbigniew Popowski

GK ZHP

Uważam, że człowiek jest wart tyle, ile jest w stanie pomóc innym. To motto świetnie pasuje do misji harcerstwa, więc pewnie dlatego mimo upływu lat, wciąż znajduję sobie tutaj pole służby.

​​​

hm. Anna Gęgotek

Chorągiew Krakowska ZHP

Każde nowe wyzwanie dodaje mi skrzydeł.

Please reload

hm. Marian Antonik

Chorągiew Opolska ZHP

Wśród dobrych rzeczy które spotkały mnie w życiu, harcerstwo zajmuje miejsce szczególne. Stało się nie tylko moją życiową pasją , ale przede wszystkim ukształtowało mnie jako człowieka.

hm. Agnieszka Rytel

Chorągiew Łódzka

Podejmuję wyzwania, nawet ich szukam. Nie lubię siedzieć w miejscu, bo działanie mnie nakręca, jest tylko jeden warunek, musi być ono celowe.

hm. Marta Filipiak

Chorągiew Stołeczna ZHP

Jest we mnie nieustająca pasja do bycia z ludźmi. Tę pasję i umiejętności rozwijam zarówno w ZHP jak i poza nim, od wielu lat wspierając rozwój innych.

​​

hm. Mariusz Przybyła

Chorągiew Wielkopolska ZHP

Lubię i potrafię robić rzeczy od początku, zaczynać od zera, by w konsekwencji osiągać cele.

hm. Bartłomiej Wójcik

Chorągiew Łódzka ZHP

W życiu uwielbiam stawiać sobie trudne wyzwania. Jestem niespokojnym duchem pełnym energii i chęci zmieniania siebie i świata na lepsze.

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now