hm. Bartłomiej Wójcik – wiceprzewodniczący Rady Chorągwi Łódzkiej

W życiu uwielbiam stawiać sobie trudne wyzwania. Jestem niespokojnym duchem pełnym energii i chęci zmieniania siebie i świata na lepsze.

 

HARCERSKO                                                 

Od sześciu lat jestem komendantem Hufca Skierniewice. Zanim przejąłem hufiec byłem przez kilka lat członkiem komendy i kwatermistrzem. Główne zadanie jakie sobie postawiłem w hufcu to wzrost liczebny, zbudowanie zespołu instruktorskiego oraz mocne i stabilne finanse. To wszystko zostało zrealizowane. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że Hufiec Skierniewice ma mocną kadrę, świetną sytuację finansową i cały czas wzrasta liczebnie. Na szczególną uwagę zasługuje wzorcowa współpraca hufca z samorządem i innowacyjny program współpracy, który został przeze mnie opracowany i pozwala hufcowi na stabilność finansową. Hufiec jest też partnerem miasta przy organizacji wielu imprez i wydarzeń miejskich. Jednym z najważniejszych jest ogólnopolski konwent środowisk outdoorowych i turystycznych „Surwiwalia”.

 

ZAWODOWO

Z wykształcenia jestem socjologiem. Pracuję w Regionalnym Centrum Polityki Społecznej w Łodzi gdzie między innymi odpowiadam za współpracę z trzecim sektorem. W przeszłości byłem producentem jak również redaktorem naczelnym lokalnego tygodnika, prowadziłem własną firmę zarządzającą przestrzenią reklamową. W swoim mieście jestem Radnym Rady Miasta gdzie odpowiadam za wyznaczanie kierunków rozwoju miasta w takich dziedzinach jak: kultura, sport oraz współpraca z zagranicą.

 

PRYWATNIE

Jestem mężem, ojcem, instruktorem aikido, stolarzem, gitarowym amatorem, bieszczadnikiem sporadycznie, surwiwalowcem, tancerzem na emeryturze.

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now