hm. Marta Filipiak – członkini Komendy Chorągwi Stołecznej ZHP ds. Pracy z kadrą

Jest we mnie nieustająca pasja do bycia z ludźmi. Tę pasję i umiejętności rozwijam zarówno w ZHP jak i poza nim, od wielu lat wspierając rozwój innych.

HARCERSKO

Pochodzę z Hufca Sopot. Przez 5 lat byłam drużynową. Moje harcerki do dziś napawają mnie dumą. W momencie gdy przekazywałam drużynę było nas 40 dziewcząt gotowych do pracy w dwóch pionach, pod wodzą 4 przeszkolonych przybocznych.

W kolejnych latach zbudowałam wspólnotę instruktorską wokół ruchu staroszoharcerskiego, kierując Wydziałem Starszoharcerskim GK ZHP, prowadząc zimowy wędrowny kurs „Irbis” czy będąc komendantką obozu drużynowych starszoharcerskich podczas Zlotu Kadry w Perkozie.

Jestem członkinią Komendy Chorągwi Stołecznej ZHP, gdzie odpowiadam za pracę z kadrą. Współorganizowałam Kurs Harcmistrzowski „Cogito” czy Zlot Harcmistrzów w ramach Zlotu Kadry ZHP.

ZAWODOWO

Jestem psychologiem, wykładowcą akademickim i trenerem rozwoju osobistego – prowadzę swoją firmę szkoleniową. Pracując w biznesie przez 12 lat współpracowałam z setkami liderów oraz tysiącami pracowników, dbając o rozwój ludzi, a przez to – organizacji. Zebrałam ogrom cennej wiedzy i doświadczeń, a zawsze ich osią byli napotkani na mojej drodze ludzie.

PRYWATNIE

Uwielbiam być w lesie, kocham góry, lubię muzykę, książki i jedzenie - uczę się gotować. Jestem żoną, mamą łobuzującego synka i maleńkiej córeczki, mieszkam na wsi z rodziną i gromadką kotów, psów, kogutem i stadem kur.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now