hm. Dorota Całka – Wiceprzewodnicząca ZHP

Chorągiew Stołeczna

Harcerstwo jest dla mnie ciągłą motywacją do pracy nad sobą. Inspiracją odkrywania, poszukiwania, bycia z drugim człowiekiem. Dziś wspólne obozowanie cieszy mnie tak samo jak 30 lat temu.

HARCERSKO

Byłam drużynową harcerską i zuchową, komendantką szczepu, członkinią komendy hufca i Komendantką Hufcowej Szkoły Instruktorskiej, wiceprzewodniczącą a później przewodniczącą Ruchu Całym Życiem, członkinią CHKSI, przewodniczącą komisji RN ds. pracy z kadrą. Najbardziej cieszy gdy do dziś odwiedzam własny szczep i widzę że to mocne wychowawczo środowisko, działające metodycznie, gdzie Prawo Harcerskie i Prawo Zucha mają swoja moc, a zakładane przeze mnie drużyny wciąż prężnie działają.  

W 2005r byłam Komendantką Rajdu Arsenał, w tym też roku podjęłam wyzwanie kandydowania na funkcję Naczelnika ZHP.

Byłam twórczynią i pierwszą komendantką kursów Cogito, których ostatecznie poprowadziłam sześć edycji. Przez wiele lat prowadziłam Zespół Harcmistrzowski GK ZHP.  Byłam Komendantką Zlotów Harcmistrzowskich w 2011 i 2015r. Obecnie pełnię funkcję Wiceprzewodniczącej ZHP. Wciąż mocno jestem sercem związana ze swoim hufcem Warszawa Mokotów w którym przewodniczę Komisji Honorowej Nakładki na Plakietkę Hufca oraz jestem członkinią SH.

 

ZAWODOWO

Z wykształcenia socjolog, specjalista PR, menedżer, zawodowo od 12 lat przedsiębiorca, od 20 specjalista ds. marketing i PR.

 

PRYWATNIE

Szczęśliwa żona i mama. Kocham dobrą muzykę i książki – szczególnie te zagłębiające mnie w meandry historii z której wyciągam nauki dla dnia dzisiejszego. Góry i las to miejsce gdzie najlepiej wypoczywam. Muzyka daje mi radość w każdej formie, kiedy słucham, gram, śpiewam, tańczę.

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now