hm. Anna Gęgotek – członek Rady Chorągwi Krakowskiej

Każde nowe wyzwanie dodaje mi skrzydeł.

HARCERSKO

W harcerstwie pełniłam wiele stałych funkcji od drużynowej gromady, namiestniczki po komendantkę hufca. Hufiec w czasie mojej komendantury zwiększył liczebność z 1 do 11 jednostek, udało nam się zbudować zespoły instruktorskie i wychować kadrę, zdobyć zaufanie samorządu i rodziców. Swoje doświadczenia wykorzystuję też na polu chorągwi m.in. budując strategię w Chorągwi Krakowskiej. Byłam członkiem sztabu ŚDM i szefową biura. Wymagało to współpracy z wieloma organizacjami skautowymi jak i państwowymi, szybkiego reagowania na sytuację oraz sprawności w działaniu.

ZAWODOWO

Przez ostatnie 9 lat byłam szefową biura zagranicznej firmy informatycznej, w której zajmowałam się m.in: rozliczaniem grantów unijnych, negocjowaniem zagranicznych umów, zarządzaniem procesami, współpracą z księgowością. Dodatkowo wspierałam rodzinną firmę, podczas rozmów i negocjacji z zagranicznymi klientami. W zarządzaniu bardzo cenię sobie pracę z ludźmi i ich wspieranie. Moje doświadczenie pokazuje, że połączenie tego z profesjonalnym zarządzaniem przynosi efekty.

PRYWATNIE

Kocham Beskidy, bo ich odkrywanie pomaga mi odkrywać siebie. Biegam, bo to pozwala mi się wyciszyć i poukładać w głowie wszystko to, co dzieje się dookoła. Jestem instruktorką aqua fitness.

CHCĘ ZAJĄĆ SIĘ ZARZĄDZANIEM GDYŻ:

Lubię organizacyjne wyzwania. Lubię ułatwiać ludziom życie. Lubię porządek. Od dobrej organizacji zależy skuteczność naszych działań. To jest papierek lakmusowy naszej sprawności. Chcę sprawić by zarządzanie było bardziej przyjazne instruktorom, by działanie wśród dokumentów było intuicyjne i łatwe. By było ono ważnym elementem uczenia w działaniu.

 

Chcemy robić wspólnie dobre harcerstwo z Tobą, dla nas wszystkich. Wiemy dużo, ale nie wiemy wszystkiego - zadzwoń, napisz, poznajmy się, porozmawiajmy, powiedz jakiego TY oczekujesz harcerstwa.

mail: anna.gegotek@rwdh.pl

tel: 604 222 827

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now